Про вуглекислотне гасіння

Информация

Скидки

Пока нет товаров со скидками.
Експлуатація Увеличить

Експлуатація

Новый товар

Розміщувати вуглекислотні вогнегасники слід тільки в доступних місцях, при цьому вони повинні бути помітні здалеку. Необхідно виключити потрапляння на корпус прямого сонячного світла, а також теплової радіації від опалювальних приладів. Температурний діапазон ВВК (ОУ) в режимі експлуатації і зберігання від - 40 ° С до + 50 ° С.

Вуглекислотні вогнегасники є багаторазовими пристроями, з можливістю великої кількості циклів перезарядки, але такі операції проводяться тільки на спеціальному обладнанні і спеціалізованими організаціями. Один раз в п'ять років, починаючи з дати виготовлення, балон ОУ проходить огляд. Кожні два роки проводиться контроль маси заряду. Перед тим, як користуватися вуглекислотним вогнегасником, обов'язково слід перевірити дати останнього огляду, зазначені на бирці або в паспорті. Результати перевірок і оглядів заносяться відповідальною особою в журнал обліку вогнегасників. Також необхідна своєчасна заправка та утилізація.

Транспортувати ОУ допускається всіма видами транспорту і в будь-якому положенні.

У разі використання засобу в закритому приміщенні, після, обов'язково слід його провітрити, щоб уникнути отруєння парами вуглекислоти. Під час роботи можуть спостерігатися:
-Зменшення тиску парів діоксиду вуглецю при негативних температурах навколишнього середовища, і як наслідок зменшення ефективності роботи;
-Поява статичного заряду на розтрубі з полімерних матеріалів.
-Поява значних температурних напружень через різке зниження температури в зоні горіння.

Щоб уникнути пошкоджень пов'язаних з появою температурних напружень, розтруб слід направляти виключно в центр загоряння. Щоб уникнути накопичення статичного заряду, особливо на об'єктах де експлуатація обладнання проводиться в безіскровому або слабо електризованому режимі, слід використовувати ОУ тільки з металевими дифузорами.

При використанні пересувних ОУ з великим об'ємом, і особливо в закритих приміщеннях, обов'язково слід використовувати кисневу маску або інші засоби захисту органів дихання. Це необхідно, оскільки з початком активації відбувається швидке скорочення частки кисню в навколишньому повітрі, що може привести до втрати свідомості.