Про вуглекислотне гасіння

Информация

Скидки

Пока нет товаров со скидками.
Застосування Увеличить

Застосування

Новый товар

У разі пожежі, слід:
1. зірвати чеку, що блокує запірний механізм, після чого направити сопло на вогнище спалаху і натиснути на важіль.
2. направити сопло на вогонь таким чином, щоб вітер дув у спину і не здував полум'я і тушащий засіб на  того хто використовує вогшегасник.
3. натиснути на важіль або повернути вентиль проти годинникової стрілки до упору.

На переносних вогнегасниках зазвичай встановлюють важіль, вентилем ж комплектуються пересувні вогнегасники.

При розтині чеки або пломби і натисканні на спусковий механізм відбувається подача газу по сифону в розтруб. Заряд газу випускається під дію власного тиску в 5,7 МПа. Це тиск встановлюється при закачуванні діоксиду вуглецю в вогнегасник і відповідає температурі 20 ° С.

При виході газу його обсяг збільшується в 500 разів, при цьому йде швидке охолодження навколишнього середовища і металевих частин вогнегасника до температури -72 ° С. При роботі з гасіння загоряння вуглекислим газом слід проявити акуратність, щоб не отримати обмороження. Розтруб при гасінні повинен знаходитися на відстані не менше 1 м від вогню.

При подачі зрідженого газу по сифонної в розтруб відбувається його часткова кристалізація і швидке випаровування. Тому при вдиханні газу можна відчути запаморочення від нестачі кисню. В цьому випадку слід провітрити приміщення.

При роботі можна використовувати не всю гасящу речовину, вона може знадобитися в разі додаткового виникнення вогнищ загоряння. Але після закінчення гасіння і використання хоча б частини речовини все застосовані вогнегасники відправляються на заправку.