Про вуглекислотне гасіння

Информация

Скидки

Пока нет товаров со скидками.
Влаштування вуглекислотного вогнегасника Увеличить

Влаштування вуглекислотного вогнегасника

Новый товар

Вуглекислотний вогнегасник - складається з металевого корпусу - балона, підвищеної міцності куди під тиском закачують вуглекислоту. В горловину корпусу угвинчується пістолетний або вентильний спусковий пристрій, що приєднаний до сифону, що опускається на дно балона. Зі спусковим пристроєм з'єднується розтруб за допомогою металевої трубки, або броньованого шланга. Останнє відноситься до тих випадків, коли використовується пересувний вуглекислотний вогнегасник, застосування такої моделі характерно для промислових вогненебезпечних об'єктів та дозволяє швидко локалізувати полум'я на великій площі.

 Схема пристрою вуглекислотного вогнегасника

Принцип дії вогнегасника заснований на використанні тиску, створюваного насиченою парою двоокису вуглецю, яка одночасно є і вогнегасною речовиною, для викиду її зрідженій фази на вогнище горіння. При експлуатації вогнегасників необхідно враховувати, що при випуску заряду двоокису вуглецю з розтруба, температура його поверхні і підвода трубки знижується до мінус 60-70 ° С. Дана особливість вказує, на те, що при контакті з незахищеними шкірними покривами, людина використовує вогнегасник може отримати холодний термічний опік (обмороження).

Інтенсивність виходу двоокису вуглецю з вогнегасника може змінюватися в досить широких межах і сильно залежить від температури навколишнього середовища: знижуючись при мінусовій температурі і зростаючи при позитивній.

Пересувні вуглекислотні вогнегасники це одноосьовий візок з балонами різної ємності, заповнені технічної вуглекислотою. Для зручності застосування і безпеки при роботі вони обладнані гумовим шлангом, намотаним на кронштейн і розтрубом-снігообразователь. Порядок приведення в дію включає в себе:

-транспортування вогнегасника до осередку пожежі;
-установку в вертикальне положення;
-розмотування шлангу з розтрубом;
-приведення в дію вогнегасника шляхом розтину пломби;
-переклад важеля запірно-пускового пристрою в горизонтальне положення (або відкриття вентиля до упору);
-напрямок розтруба на вогнище горіння з урахуванням безпечно допустимого відстані.