Про вуглекислотне гасіння

Информация

Скидки

Пока нет товаров со скидками.
Про вуглекислотні вогнегасники Увеличить

Про вуглекислотні вогнегасники

Новый товар

Вуглекислотний вогнегасник - один з видів первинних засобів пожежогасіння. Його балон заповнений складом двоокису вуглецю, що знаходиться під високим тиском закачаного всередину газу. Застосування вуглекислотних вогнегасників широко поширене в промисловості та побуті.

Призначення вуглекислотних вогнегасників - гасіння загоряння у всіх випадках, коли в горінні бере участь кисень, також допускається їх використання в електроустановках під напругою до 1000 В і при знятій напрузі в електроустановках до 10 КВ. Використання ОУ в житлових і громадських приміщеннях з оргтехнікою або високотехнологічним обладнанням, дозволяє уникнути псування і забруднення порошком чутливих елементів, так як, вуглекислота після гасіння випаровується, не залишаючи ніяких слідів.

Вогнегасники такого типу не призначені для гасіння вогнищ загоряння, на основі речовин, які не потребують участі кисню - сплави магнію і алюмінію, а також горіння цих металів в чистому вигляді, калію і натрію, різних хімічних сполук, матеріалів допускають тління всередині свого об'єму.

Особливо ефективно проводиться гасіння пожеж на початковій стадії і тих видів загоряння, де неприпустимо застосування води.

Вуглекислотні вогнегасники призначені для швидкого охолодження поверхні і розсіювання газу. Завдяки такому дії діоксиду вуглецю матеріальні цінності практично не руйнуються, на них не залишається розлучень і плям.

Займання припиняється за рахунок охолодження області горіння. При цьому до складу горючої газової середовища додається негорючя речовина. Відбувається загальне охолодження газової суміші і, як наслідок, припинення горіння.

Вуглекислотні вогнегасники забороняється застосовувати для гасіння пожеж електрообладнання, що знаходиться під напругою вище 10 кВ.

Вуглекислотні вогнегасники з насадками або розтрубами, виготовленими з діелектричних матеріалів, через можливе утворення розрядів статичної електрики не можуть застосовуватись на об'єктах безіскрової або слабкою електризації (ГОСТ 12.2.037, ГОСТ 12.1.018).

Доцільно використання для гасіння загорянь в музеях, картинних галереях і архівах. Це обумовлюється нейтральним впливом вогнегасної речовини на навколишні матеріали. При гасінні електрообладнання знаходиться під напругою, необхідно враховувати, що розтруб вогнегасника повинен знаходитися на відстані не менше 1 метра від установки з напругою до 1000 і 2 метрів до 10 000 В.

Вогнегасники не призначені для гасіння загорянь лужних, лужноземельних металів та інших матеріалів, горіння яких може відбуватися без доступу повітря.