Про порошкове гасіння

Информация

Скидки

Пока нет товаров со скидками.
Установки порошкового гасіння Увеличить

Установки порошкового гасіння

Новый товар

Пожежний автомобіль порошкового гасіння.

Пожежний автомобіль, обладнаний посудиною для зберігання вогнегасної порошку, балонами з газом або компресорною установкою, лафетним і ручними стволами і призначений для доставки до місця пожежі особового складу, пожежно-технічного озброєння і устаткування і проведення дій по гасінню пожежі.

Установки залпового порошкового гасіння.

При гасінні пожеж в Рудому лісі під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС була випробувана підвісна бомба, яка складалася з п'яти пов'язаних мішків, заповнених грунтом (брудом), водою з піноутворювачем або піском і розпилювальними зарядами з тротилових шашок. У травні-червні 1986 року в зоні аварії було проведено успішне випробування багатостовбурного модуля на санчатах. Надалі була виготовлена ​​партія (7 штук) девятиствольних установок на базі двохосьових лафетів. Партія установок була виготовлена ​​на дослідному виробництві Інституту технічної теплофізики АН України. Ці установки були спрямовані в Чорнобильську зону і використовувалися в якості стаціонарних систем. Один з об'єктів, що захищався - трансформаторна підстанція, розташована недалеко від аварійного блоку АЕС.

У 1988-1989 роках в Славутичі проводилися роботи по вдосконаленню установок на лафетах і боєприпасів до них. Але через нестачу фінансування установки не були доведені до дослідно-промислового виробництва. Отримані матеріали були використані при проектуванні і випробуваннях 40-ствольної установки «Імпульс-1» на шасі танка танка Т-55 на Львівському танкоремонтному заводі в 1989 році і при проектуванні дослідно-промислової 50-ствольної установки «Імпульс-2» в Київському спеціальному КБ і КБ київського танкоремонтного заводу [42].

Гусенична пожежна машина «Імпульс-2М». Призначена для гасіння великих пожеж на нафтосховищах, місцях видобутку нафти, лесобіржах і різних промислових і цивільних об'єктах за допомогою установки залпового вогню капсулами з вогнегасним порошком.

шасі - Т-62
маса - 34-36 т
швидкість руху - 40-50 км / год
У період з 1991 по 2002 рік пожежні машини імпульсної дії «Імпульс-1» і «Імпульс-2» використовувалися Полтавської Головний Воєнізованої протифонтанної частиною (ГВПФЧ) при гасінні потужних палаючих газових фонтанів на газових і газоконденсатних родовищах. Результати використання установок «Імпульс-1» і «Імпульс-2» показують, що фонтан дебітом від 1,2-2 млн м³ / добу. можна згасити з відстані 100 м двома установками. Також установки успішно застосовувалися при гасінні лісових пожеж [44].

Пожежна установка «Імпульс-Шторм» - установка створена ЗАТ «Нові Імпульсні Технології», на базі танка Т-62, є багатофункціональною машиною вибухового розпилення матеріалів, яка ефективно гасить пожежі різних класів за допомогою залпової подачі вогнегасних складів на вогнище пожежі. Вона здатна доставити в осередок пожежі всього лише за 4 секунди 1,5 тонни вогнегасної порошку або рідини, що знаходиться в розпиленому вигляді. Для рідини це значно збільшує здатність охолоджувати вогнище. Технологія дозволяє створити потужне вогнегасна вплив відразу і одночасно по всій площі або об'єму. Основною відмінністю даної установки є потужне ударне вплив на вогнище пожежі в з'єднанні з вогнегасними ефектами, виробленими спеціальними порошковими складами.

Установка «Імпульс-Шторм» успішно випробовувалася при гасінні безлічі локальних вогнищ палаючих нафтопродуктів площею 1-3 м² кожен, розташованих в прямокутнику 10 × 55 м, при гасінні високодебітної газоконденсатної свердловини за допомогою загону з 4-х багатоствольних установок.

У 2004 році ЗАТ «Нові Імпульсні Технології» спеціально для ВАТ «Таймиргаз» справило і поставило обладнання «Імпульс Шторм» на базі шасі танка Т-55. Перед тим, як передати техніку державної пожежної частини були проведені випробування. Пробний постріл порошкових зарядів проводився в 900 м від тимчасового житлового комплексу, у вахтового селища ВАТ «Норільскгазпром» в бік майданчика з буровим обладнанням.

Примірник установки «Імпульс-Шторм» знаходиться в музеї БТТ Кубинка.

Установка залпового гасіння вогню «Тунгуска» створена на базі модулів порошкового гасіння МПП-24, складається з 9 або 18 модулів.

У 2002 році повідомлялося про пожежних танках «Імпульс», що захищають зону Чорнобильської аварії. Повідомлялося, що зону захищають чотири подібних машини.

ГАЗ 5903В «Ветлуга» - всюдихід. Призначений для гасіння на відстані від 50 м до 300 м пожеж класу А, В, С на вибухонебезпечних і промислових об'єктах в режимі швидкого реагування шляхом доставки на машині екіпажу, вогнегасних засобів і пожежного обладнання. Має систему мобільного багатостовбурного імпульсного порошкового пожежогасіння «Ветлуга».